fbpx

Прокуратура розслідує чому мерзнуть учні в п’яти олександрійських школах

Прокуратурою Кіровоградської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживань під час реалізації програм із забезпечення шкіл міста Олександрії альтернативними видами палива.

Про це повідомила прес-служба відомства, інформує OZONE.

Встановлено, що під час реалізації інвестиційного проекту з обладнання дров’яних котелень для опалення навчальних закладів, службові особи одного із  підприємств, з метою отримання неправомірної вигоди, знаючи про неможливість надання послуг у відповідному обсязі, уклали договори про послуги із теплопостачання 5 навчальним закладам міста Олександрії.

У подальшому ці послуги надавалися у розмірах та об’ємах, які не дають змоги забезпечити мінімальний температурний режим, визначений вимогами Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально – виховного процесу.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено за ч.2  ст.364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) КК України.

Здійснення досудового розслідування доручено ГУ Національної поліції в області. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

 

Додати коментар