fbpx

ПриватБанку довірили казну Кіровоградської області

Кіровоградська філія ПриватБанку стала переможцем конкурсу, проведеного спеціальною комісією обласної державної адміністрації щодо розміщення бюджетних коштів на депозитних рахунках банку.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 р. №6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», 17 лютого відбулося засідання конкурсної комісії з визначення банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету на депозитних рахунках. Три банківських установи, а саме:

Кіровоградська філія АБ «Укргазбанк», Кіровоградське обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України» та Кіровоградська фіілія ПАТ КБ «ПриватБанк» претендували на співпрацю та відповідно, надали на розгляд комісії умови розміщення коштів.

“Ми звикли, і завжди дотримуємось правил відкритої та чесної конкуренції, – розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградської філії ПриватБанку. – Вдячні тим банківським установам, які прийняли участь у конкурсі. Саме наші конкуренти не дають нам почивати на лаврах успіхів та стимулюють нас до постійного розвитку, самовдосконалення і руху вперед”.

Розглянувши подану документацію та враховуючи усі критерії, визначені законодавцем, комісія одноголосно визначила переможцем ПАТ КБ «ПриватБанк», який за інших рівних умов запропонував найвищу відсоткову ставку та найзручніші умови за вкладом на відповідний термін.

“Розміщення бюджетних коштів на банківських депозитних рахунках надає можливіть отримати додатковий дохід у казну області, міста чи навіть селища, – додає Ростислав Масло. – Гроші мають працювати, а не просто чекати на рахунках до потрібного часу. Та й працюють вони на економіку регіону, стимулюючи кредитування, а відповідно й розвиток малого бізнесу”.

Нагадуємо, що одними з перших обласних центрів, де ПриватБанк став переможцем конкурсних комісій на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на депозитах у ПриватБанку, стали міста Чернігів і Черкаси, пізніше до них приєднались Житомир, Маріуполь та Львів.

 

Додати коментар