fbpx

ПриватБанк на Кіровоградщині перетнув мільярдний рубіж

4 вересня топ-менеджери Кіровоградської філії ПриватБанку в прес-центрі «Центральноукраїнського бюро новин» зустрілися з журналістами регіональних ЗМІ. Приводом прес-конференції стала непересічна подія – ПриватБанк Кіровоградщини перейшов своєрідний рубікон кредитування фізичних осіб – 1 мільярд гривень.

«Ми пишаємося тим, що більше половини жителів Кіровоградщини є нашими клієнтами, які, користуючись нашими кредитними продуктами, отримали на свої потреби більше 1,3 млрд грн «живих» коштів, – розповіла присутнім Анжела Дзінзюра, керівник регіонального прес-офісу Кіровоградської філії ПриватБанку. – Вперше за багато років наша філія досягла таких результатів. Лише завдячуючи високому професіоналізму колег та високому ступеню довіри клієнтів саме до нашої фінансової установи».

Кредитні кошти банку є тими активами, які дають можливість збільшити купівельну спроможність та надати фінансову подушку безпеки кожному клієнту. До цих активів ввійшли кредитні ліміти на картки «Універсальна»,  а також за програмами: «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка», «Швидкі кредити», придбання авто і власного житла в кредит.

«ПриватБанк пропонує своїм клієнтам фантастичний продукт, аналогів якого в Україні немає, – розповіла Олена Юрова, керівника Напрямку «Оплата частинами» Кіровоградської філії ПриватБанку. – Маючи в руках лише картку ПриватБанку, можна придбати будь-який товар чи послугу у справжнісіньку розстрочку. Сьогодні більше 10 тисяч жителів області оформили договорів на «Оплату частинами» на суму понад 56 млн грн».

Крім України,  сервіс «Оплата частинами» поширений лише в Ізраїлі та Туреччині. Наразі 20% загального товарообігу цих країн відбувається саме через технологію «Оплата частинами».

У разі необхідності у готівкових коштах ПриватБанк пропонує скористатися послугою «Швидкий кредит». За 20 хвилин можна отримати до 50 тис. грн без застави, швидко, в режимі 24/7, терміном до 2-х років і на будь-які потреби.

Віднедавна ПриватБанк значно розширив можливості програми «Авто в розстрочку», приємно знизивши відсоткові ставки та знявши будь-які обмеження щодо вибору автомобіля. Тепер придбати в кредит можна  і нову, і вживану автівку, вибирати омріяний товар – не лише на площадках ПриватБанку, але й на будь-яких автомайданчиках країни, в тому числі і онлайн.  Крім того, для банку немає значення ні рік випуску авто, ні термін його перебування у власності попереднього господаря. Але найприємніше – терміни прийняття рішення по кредитуванню. Лише за 2 хвилини клієнт отримує рішення банку про кредитування.

Сьогодні ПриватБанк пропонує прозорі та зрозумілі умови іпотеки без прихованих комісій та платежів. Кропивничани мають можливість придбати нерухомість, як на первинному (об’єкти, що введені в експлуатацію), так і на вторинному ринку. Банк пропонує кредитування терміном до 20 років, з початковим внеском від 25%, ставкою за кредитом від 17,9% річних (іпотека на первинному ринку). Кредит погашається щомісяця рівними платежами. Банк гарантує повний юридичний супровід угоди, а також дотримання всіх законів України під час її укладання.

«Я скористалась пропозицією ПриватБанку та оформила іпотечний кредит, – поділилася досвідом співпраці Анна Трубчанінова, клієнтка ПриватБанку. – Вдячна командній роботі цієї установи. За тиждень ми зібрали документи, оформили усі папери і отримали кошти на ту квартиру і у тому мікрорайон, де і  мріяли. Все було швидко, просто і прозоро. Тепер намагатимусь погасити кредит швидше, ніж це прописано в угоді».

ПриватБанк відкритий для всіх, кому потрібна фінансова підтримка. Банк пропонує безліч програм фінансування фізичних осіб, спеціально створених та адаптованих для кожного клієнта.

Додати коментар