fbpx

Помер засновник агропромислової компанії “Креатив” Станіслав Березкін

Помер народний депутат трьох скликань, меценат та засновник компанії “Креатив” Станіслав Березкін.

Як інформує сайт “Без купюр“, пішов з життя Станіслав Семенович вранці 6 грудня. За попередньою інформацією причиною смерті став відірваний тромб.

Станіслав Березкін народився 12 травня 1959 року у с. Високі Байраки Кропивницього району Кіровоградської області. Свою політичну кар’єру він розпочав у якості депутата Кіровоградської обласної ради.

У 2011 році — пройшов у Верховну Раду за списками Блоку Тимошенко. Як народний депутат, працював у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету, був членом груп з міжпарламентських зв’язків з США, Китаєм, Японією, Францією, Чехією, Німеччиною та Британією.

На парламентських виборах 2012 року був обраний народним депутатом України від Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 100. За результатами голосування отримав перемогу набравши 36,88 % голосів виборців. Член Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

У 2014 році вийшов з Партії регіонів та на засіданні ВР оголосив заяву про вихід з фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Член групи «Економічний розвиток».

27 листопада 2014 року склав присягу народного депутата України. На парламентських виборах 2014 року балотувався як самовисуванець в одномандатному мажоритарному виборчому округу № 100. Отримав перемогу з результатом 28,02 %.

Має звання «Заслужений працівник промисловості України», кавалер Ордена князя Володимира II ступеня, нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Фото – “Без Купюр

Додати коментар