fbpx

Підрядники прискорили темп будівництва дороги Н-23 на Кривий Ріг

Турецька будівелька компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл» одна з трьох компаній-підрядників, які оновлюють дорогу на Кривий Ріг. Хоча й розпочали працювати найпізніше, темпи прискорюють щоденно.

Як інформує Озон, про це повідомила прес-служба САД у Кіровоградській області.

У роботі ділянка дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя протяжністю 25 км (відрізок км 51 – 76). Тут в рамках поточного середнього ремонту вже проведено регенерацію на 14,5 кілометрах та на 12,5 км влаштовано вирівнюючий шар щільного асфальтобетону. Крім того, влаштовуються дренажні шари, аби не замокали конструктивні шари, та сплановуються узбіччя.

За перебігом робіт та дотриманням стандартів слідкують провідні інженери відділу якості технічного контролю та новітніх технологій Служби автомобільних доріг, а також лабораторії. Крім того, є і зовнішній контроль – державне підприємство Дорожній контроль якості, яке регулярно проводить вимірювання та бере проби матеріалів.

Нагадаємо, ремонтується дорога за кошти державного бюджету в рамках програми Президента України «Велике будівництво» за підтримки Укравтодору на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Загальна протяжність дороги в межах Кіровоградщини – майже 82 км і всі вони будуть відновлені до кінця року.

Додати коментар