fbpx

Один із хворих на COVID-19 виявився водієм маршрутки 113

Станом на 29 березня у трьох кропивничан виявлено коронавірус COVID-19. Один із інфікованих виявився водієм маршрутного таксі №113.

Як інформує Озон, про це повідомили у прес-службі міської ради міста Кропивницького.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, у стаціонарі №1 Центральної міської лікарні розгорнута госпітальна база з прийому і лікування хворих на коронавірусну інфекцію. У розпорядженні міських інфекціоністів дитяче і доросле інфекційні відділення лікарні разом із коксованими палатами. Всі пацієнти, що лікувалися тут без виявленого віруса COVID-19, переведено в інші заклади охорони здоров’я. Дітей – до обласної дитячої лікарні, дорослих – до обласної лікарні.

Троє кропивничан, у яких виявлено коронавірус, мають середній ступінь тяжкості захворювання і отримують належне противірусне, антибіотичне і симптоматичне лікування. Потреби в інтенсивній вентиляції легень немає.

У свою чергу, радник міського голови із санітарно-епідеміологічних питань Іван Касьяненко відзначив, що мобільними медичними бригадами перевірено 22 особи, які близько контактували із хворими. Вони перебувають в режимі самоізоляції.

“Враховуючи, що один із пацієнтів працював водієм маршрутного таксі №113, складено список тих, хто контактував з ним на роботі. Їх теж протестують, як і додатково буде перевірено спеціальною робочою групою стан дотримання на транспортних підприємствах міста санітарних правил в умовах карантинного режиму. Одночасно звертаюся до усіх кропивничан, хто користувався цим маршрутом уважно слідкувати за станом свого здоров’я і, за потреби, відразу звертатися до сімейного лікаря”, – повідомив Іван Касьяненко.

Лікування хворих на коронавірусну інфекцію сьогодні здійснюється за кошти медичного закладу. Вартість курсу медикаментозного забезпечення складає орієнтовно 16-20 тисяч гривень.

Бригада лікарів, яка приймала хворих і займається їх лікуванням перебуває на обсервації на території Центральної міської лікарні.

Додати коментар