fbpx

Відділення “Нової пошти” на Кіровоградщині спрощують систему оплати

19 відділень “Нової пошти” Кропивницького, міст Олександрії та Світловодська встановили POS-термінали ПриватБанку. Відтепер клієнти “Нової пошти” мають можливість розраховуватись за послуги банківськими картками.

Про це сайту Ozone повідомила прес-служба ПриватБанку Кіровоградської області.

“Ми абсолютно безкоштовно забезпечуємо приймати оплату по картках у будь-якій торгівельно-сервісній точці, незалежно від розміру та обігу бізнесу. Весь процес установки сервісу, від підписання договору до прийому перших платежів, займає не більше трьох робочих днів, – розповідає керівник направлення “Еквайринг” Кіровоградської філії ПриватБанку Наталія Сергієнко. – Еквайринг ПриватБанку надає нашим партнерам унікальну можливість повністю автоматизувати прийом та облік платежів”.

Програмно-апаратний эквайринговий комплекс ПриватБанку має сертифікат сумісності з найпопулярнішим на території СНД програмним комплексом бухгалтерського і товарного обліку “1С: Підприємство 8”. Пряме підключення POS-терміналів банку до робочих місць касирів дозволяє торговим і сервісним підприємствам забезпечувати швидкий і якісний прийом платежів по картах. Також це дозволить уникати помилок при ручному введенні суми платежу.

“Наші клієнти отримують ще й ряд додаткових послуг, – додає Наталія Володимирівна. – Підприємство-партнер отримує “розумні виписки” – інформацію про соціально-демографічні та транзакційні дані клієнтів, можливість контролювати кількість послуг через IVR-опитування клієнтів, які здійснили оплату чарез термінал, взяти участь у програмах лояльності “Бонус Плюс” або Дисконтний клуб “ПриватБанк VIP”, а також підключитися до програми “Оплата частинами. Без переплат” або “Миттєва розстрочка”.

В Кіровоградській області в торгівельно-сервісній мережі встановлено майже 3 тис. POS-терміналів ПриватБанку, через які лише за 15 днів березня пройшло більше 540 тис транзакцій (у 2016 році – 500 тис. транзакцій) на суму 69,6 млн грн. У минулому році за аналогічний період сума транзакцій становила 58 млн. грн.

Додати коментар