fbpx

Навчальні заклади Кіровоградщини потребують педагогів

Сьогодні навчальні заклади області потребують 20 вчителів. Зокрема, актуальними є 14 вакансій вчителів закладу загальної середньої освіти. Вчителі різного профілю потрібні у таких районах:

Добровеличківський район – вчитель англійської мови, вчитель історії, вчитель фізики (заробітна плата – 5000 грн);

Долинський – вчитель англійської мови, вчитель математики (заробітна плата – 5000 грн);

Знам’янський – вчитель історії, вчитель фізики (заробітна плата – 5000 грн);

Кропивницький – вчитель англійської мови (3 вакансії), вчитель інформатики (2 вакансії) фізики (заробітна плата: від 5000 до 7500 грн);

Маловисківський – вчитель хімії та біології, вчитель української мови та літератури (заробітна плата: 5000 та 9000 грн відповідно).

Вчителі початкових класів закладу загальної середньої освіти потрібні у Кропивницькому (2 вакансії), Долинській та Якимівці (Маловисківський район). Заробітна плата: від 5000 до 9000 грн.

Крім того, у Компаніївці запрошують на роботу вчителя-логопеда (заробітна плата – 5000 грн), а у Світловодську потрібен асистент вчителя для соціально-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами (заробітна плата – 5000 грн).

Також на Кіровоградщині потрібні 5 викладачів: У Знам’янці потрібні викладачі мистецької школи за класами бандури, гітари та скрипки (заробітна плата – 5000 грн). Професійне училище соціальної реабілітації на Петрівщині запрошує на роботу викладача предметів професійно-теоритечної підготовки за професіями штукатура та лицювальника-плиточника (заробітна плата – 5000 грн). Спортивна школа у Голованівську потребує тренера-викладача з важкої атлетики (заробітна плата – 5000 грн).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Додати коментар