fbpx

Наша землячка готується до Євробачення

Триває он-лайн-голосування на відбірковий тур пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, що відбудеться в Києві, в якому бере участь наша землячка Леся Котенко.

Народилася Леся в смт. Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області, закінчила місцеву школу та вступила до Олександрійського вищого училища культури.

Після школи я мріяла стати студенткою одного з Київських вузів, проте спочатку вступила до Олександрійського училища культури на факультет за спеціальністю хормейстер, продовживши займатися вокальним і народним співом. Завжди йшла по життю з піснею. Пам’ятаю, як ще в 4 роки я в червоній атласній спідниці та з віночком співала пісню “Дощик”, то вже тоді зрозуміла, що хочу стати співачкою, – розповідає дівчина.

До вступу в Київський національний університет культури та мистецтв багато співпрацювала з олександрійськими музикантами та письменниками, приймала участь в конкурсах та фестивалях, де виступала вже зі своїми піснями.

Кожен пісенний конкурс – це боротьба, і потрібно правильно налаштуватись на неї. Коли ти виходиш на сцену, ти повинен, насамперед, відчувати тих, людей, що прийшли послухати твоє виконання. І головне – передати їм все те емоційне забарвлення твору таким чином, щоб присутні в залі відчули всю глибину твору та перейнялися атмосферою переживань. Іншими словами – все, що ти хочеш цією піснею донести до слухача, – зазначає Леся.

Але не все йшло гладко. Після певних конфліктів та особистих життєвих проблем Леся вирішила зробити паузу в своїй творчості. Майже два роки дівчина працювала в сфері краси, і навіть замислилася зовсім відмовитись від музичної кар’єри. Проте так і не змогла цього зробити.

За час цієї перерви я довго розмірковувала, аналізувала свій творчий шлях. Нарешті я змогла зрозуміти, яким є саме мій стиль, моя музика. Я намагалась об’єднати різні стилі – рок, фолк, етно, а втілити якраз все це вдалося в “Пташечці”, – говорить співачка.

Саме з цією композицією, автором якої є Саша Шен, Леся  змогла потрапити на онлайн-відбір Євробачення. За словами дівчини, рішення відправити пісню на конкурс було прийняте майже жартома. Проте, коли через кілька тижнів, Саша повідомив, що пісня пройшла онлайн-голосування – не повірила своїм очам.

Хай ніхто з молодих виконавців не боїться  ризикувати і йти вперед. На “Євробачення” потрапити можна, і для цього потрібно лише зробити крок на зустріч мрії! – радить конкурсантка.

Наразі ж Леся Котенко активно продовжує готуватися та збирає свою команду. Поки що їй допомагають гітарист Юрій Хижняк та автор Саша Шен.

Я сподіваюсь, що після двох років перерви “Пташечка” стане саме тією піснею, яка принесе мені перемогу! – говорить Леся.

Голосування на першому етапі відбору триватиме до 12-го грудня. Проголосувати за Лесю можна, перейшовши за посиланням. Підтримаймо нашу землячку!

Про це повідомляє  Голос Громади , передає OZone

Напишіть відгук