fbpx

Наймолодші кропивницькі юніори успішно захистили свої перші стартапи

Перший день весни цього року став знаковим для кропивницьких юніорів – учнів 1-х та 2-х класів гімназії ім. Т. Г. Шевченка – вони захищали свої перші бізнес-проекти, створені з особливою відповідальністю, грунтуючись на знаннях, отриманих на заняттях Бізнес-Школи ЮніорБанку. 

Про це сайту Озон повідомила прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області.

Заняття у Бізнес-Школі ЮніорБанку, які стартували 21 січня,  завершилися успішним захистом 50 бізнес-проектів, який урочисто пройшов  у мідл-офісі ПриватБанку. ЮніорБанк запросив у якості експертів шанованих кропивничан, чия авторитетна думка щодо якості і рівня стартапів, не викликатиме жодних сумнівів. Галина Война – директор гімназії імені Тараса Шевченка, Вікторія Талашкевич – громадська діячка, засновниця прес-клубу реформ, співзасновниця Бізнес-школи “WAKE UP”, Володимир Кравчук – президент Клубу рестораторів, Катерина Дорош – член волонтерської організації захисту тварин “БІМ”.   

“Захист бізнес-проектів наймолодших юніорів ми вперше проводили із запрошенням експертів, які навіть повірити не могли, що такі юні бізнесмени можуть створити справжні, серйозні бізнес-проекти, – ділиться враженнями Вікторія Подкладенко, керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. – Скептики можуть відпочивати. Наші юніори з честю пройшли і це випробування – здолали тести, виконали всі практичні завдання. Їх мобільний Приват24 заморився від СМС-повідомлень про витрати у їдальні,  у магазинах та дитячих розважальних центрах. Вони у нас тепер фінансово обізнані і захищені”.

“Я вдячний ЮніорБанку за запрошення, отримав масу задоволення, – ділився враженнями Володимир Кравчук, президент Клубу рестораторів. – Сподобалися усі проекти. Але вразили, і більш того, я навіть бачу шляхи їх реалізації – це проекти “Готель для котиків” Кіри Воронцової, “М’ячик-гризунець для собак” Дмитра Нехченка, “Салон краси “Прикрась ляльку” Марії Разєнкової, “Daily dog walking” Саласенко Дениса та виготовлення екологічних карамельок … Ці дітки просто неймовірні! Запрошуйте мене ще, готовий не лише виступати у якості експерта, але й готовий допомогти втілити в життя найкращі з ідей”. 

“Ідею для проекту для салону ляльок придумала сама Марія, а вже розробити бізнес-проект, зробити презентацію допомагав старший брат, – розповідає мама Марії Разєнкової. – Марії дуже подобалися уроки в Бізнес-Школі. Про кожне із занять вона розповідала із захватом. До речі, вона вже не витрачає кошти бездумно з Картки Юніора, навчилася економії:)”. 

“Уроки фінансової грамотності – найактуальніша тема для сьогоднішніх гімназистів, які мають отримувати не тільки теоретичні знання. Вони повинні вміло використовувати їх на практиці, – говорить  Галина Война, директор гімназії імені Тараса Шевченка. – Найголовніше, чому мають навчитися наші діти – вмінню користуватися банківською карткою, розуміти важливість безготівкових розрахунків. Ми відвідуємо Європу – наші діти їздять на екскурсії до європейських країн, де немає практики використання готівки.  Користування карткою Юніора не лише убезпечить від втрати готівки, але й навчить раціональному і правильному використанню грошей. Саме Картка Юніора дає змогу дітям відвідувати всі заходи ЮніорБанку, і що головне – безкоштовно”.

Додати коментар