fbpx

На Кіровоградщині у 31 дитячому садочку виявили порушення протиепідемічних заходів

З 17 червня в області перевірено 63 ДНЗ, з них у 31 закладі зафіксували недотримання протиепідемічних заходів або ж недостатню підготовку до роботи в умовах карантину. Це садочки в Новоархангельському, Новоукраїнському, Долинському, Олександрійському, Олександрівському, Бобринецькому, Новгородківському, Знам’янському районах, м. Олександрія та м. Світловодськ.

Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби Кіровоградщини, інформує Озон.

Так, під час моніторингових обстежень ДНЗ №№ 19, 3, 7, 18 у м. Світловодськ встановили, що працівники порушують вимоги дезінфекційного режиму в закладах, оскільки медичні сестри не володіють знаннями щодо правил приготування основного та робочих розчинів деззасобу, що застосовується у закладах (хлорного вапна); помічники вихователів не володіють знаннями щодо правил проведення дезінфекційних заходів у групових приміщеннях; також у закладах не організовано контроль за приготуванням та видачею готових робочих розчинів (відсутні відповідні журнали). З метою попередження ускладнення епідситуації серед вихованців та працівників адміністрації закладів запропоновано організувати навчання медпрацівників та помічників вихователів вищезазначених садочків та посилити контроль за виконанням дезінфекційних заходів.

Під час обстеження ДНЗ №2 в м. Олександрія фахівці виявили, що в журнал температурного скринінгу персоналу та дітей не заносяться фактичні показники температури тіла, а проставляється запис «норма» (N). В ДНЗ «Ромашка» с. Шамраєве Благовіщенського району не витримується соціальна дистанція між столами та спальними місцями для дітей, окрім того заклад не забезпечений п’ятиденним запасом дезінфікуючих та антисептичних засобів, окремими контейнерами (урнами) з кришками для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту.

Відновити свою роботу планує частина садочків у смт. Новоархангельськ. Під час обстеження встановлено, що в закладах витримані всі рекомендації постанови Головного державного санітарного лікаря України, тож ДНЗ готові до відкриття з 1 липня.

Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в організованих дитячих колективах триває.

Додати коментар