fbpx

На Кіровоградщині слідчі підрозділи підбили підсумки 2016 року

На початку наради, що відбулася 20 січня в обласному главку поліції, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відомства Дем’ян Таршин вручив кращим слідчим Грамоти.

«Керівництвом Нацполіції області було прийнято рішення заохотити працівників слідчих органів, які показали найкращі результати роботи у минулому році. Бажаю всім колегам брати приклад із товаришів по службі та сумлінно трудитися і в подальшому», – зазначив Дем’ян Анатолійович, звертаючись до присутніх.

Грамоти отримали представники Знам’янського, Світловодського, Долинського, Бобринецького, Добровеличківського, Петрівського, Олександрівського, Новгородківського та Кіровоградського (районного) підрозділів.

Продовжилася нарада розглядом підсумків діяльності слідчого апарату та відділів і відділень поліції області за 12 місяців 2016 року. Особливу увагу приділили питанням якості досудового розслідування. Керівники окремих слідчих підрозділів на місцях отримали завдання вжити заходів щодо підвищення ефективності роботи підлеглих.

 

Сектор комунікації

поліції Кіровоградської області

Додати коментар