fbpx

На Кіровоградщині серед підприємців стартував флешмоб “Made in Ukraine” (ФОТО)

В обласному центрі стартував флешмоб під назвою “Made in Ukraine” (“Зроблено в Україні”), який набирає популярності у соціальних мережах.

Лідер українського сільгоспмашинобудування «Ельворті ГРУП» Павло Штутман на своїй сторінці у Facebook закликає підтримати вітчизняного виробника.

“Україна і українці варті більшого! Розвиток промисловості – найефективніший, якщо не єдиний шлях до добробуту народу і величі держави”, – пише Павло Штутман.

Людмила Шубіна
Генеральний директор ТОВ “Друкмаш-центр” Людмила Шубіна

Підприємці роблять фото на фоні своєї продукції тримаючи в руках табличку з написом “Made in Ukraine”. У мережі Facebook знайти фото та долучитися до акції використавши хештег #MadeInUkraine.

Генеральний директор ТОВ “Друкмаш-центр” Людмила Шубіна вважає, що уряд повинен підтримати вітчизняне виробництво, інакше про розвиток не може бути мови.

“Українці мають і розум, і золоті руки. Але цього не достатньо. Якщо Уряд і далі не буде підтримувати вітчизняні науку, виробництво, малий та середній бізнес, Україна не матиме майбутнього. Моя найбільша мрія – успішна Україна й успішні українці!”, – говорить Людмила Шубіна.

Додати коментар