fbpx

На Кіровоградщині поліція викрила хлопця, який вигадав злочин проти себе

Повідомлення про розбійний напад надійшло до Кропивницького відділу поліції напередодні вихідних. «Потерпілий», 19-річний працівник однієї з шиномонтажних станцій, розповів, що вночі невідомі особи побили його й відібрали гроші у сумі близько тисячі гривень та два акумулятори.
За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці оглянули місце події та допитали потерпілого. На обличчі заявника дійсно були сліди від побоїв, які, як у подальшому було встановлено, він отримав не від зловмисників, а раніше, у побутових умовах.
«Менше доби знадобилося працівникам поліції, аби з’ясувати усі обставини події. У ході проведення цієї роботи було встановлено, що злочину не було й заявник надав неправдиві свідчення, – розповів т.в.о. начальника Кропивницького відділу поліції Дмитро Авдієнко. – Основними мотивами, які спонукали чоловіка до вчинення правопорушення, стали грошові кошти. Парубок викрав з каси свого роботодавця близько тисячі гривень та ще й прихопив 2 акумулятори, які продав за 350 гривень. Усю готівку молодик програв на ігрових автоматах. Потім, злякавшись відповідальності перед роботодавцем за вчинене, вирішив вигадати, що став жертвою розбійного нападу».
За матеріалами ВК ГУНП у Кіровоградській області

Додати коментар