fbpx

Міська влада Кропивницького буде фінансувати громадських активістів

У Кропивницькому стартує прийом заявок від громадських активістів, які мають свої проекти щодо покращення життя міста.

Про це повідомив начальник управління економіки Кіровоградської міської ради Андрій Паливода, інформує OZONE.

З 1 лютого по 2 березня 2017 року триватиме прийом та розгляд проектів. Кожен мешканець обласного центру може запропонувати проект, кошти на фінансування якого будуть виділені з місцевого бюджету. Керувати проектами мають право особи, які досягли 16-річного віку.

«Ми приймаємо заяви як на малі так і на великі проекти. На малі проекти буде виділено 40% місцевого бюджету (до 100 тисяч гривень), на великі 60%(від 100 до 800 тисяч гривень)» – зазначив Андрій Паливода.

Передбачається, що кошти будуть спрямовані для облаштування вулиць та провулків міста, покращення умов життя людей з обмеженими фізичними можливостями та людей, що опинилися у важких життєвих ситуаціях. А також на масово-культурні заходи: святкування ювілейних дат, проведення концертів, конкурсів, спортивно-розважальних ігор.

За допомогою голосування (буде здійснюватися як в паперовому, так і в електронному вигляді на сайті міської ради або через систему BankID) буде обрано один малий та великий проекти на які будуть в подальшу виділятися кошти. Обов’язковою умовою голосування є ідентифікація особи та проживання у місті Кропивницький.

Додати коментар