fbpx

Лідер гурту “АНТИТІЛА” Тарас Тополя зустрівся з кропивницькими студентами (ФОТО/ВІДЕО)

Український рок- та поп-співак, фронтмен гурту “АНТИТІЛА” Тарас Тополя зустрівся з кропивницькими студентами, щоб поспілкуватися про майбутнє України.

Як інформує кореспондент OZONE, зустріч була організована при підтримці проекту ЮНІСЕФ Україна “U-Report”. У планах Тараса Тополі відвідати 20 міст України, в кожному з яких пройдуть зустрічі зі студентами найбільших навчальних закладів.

Лідер гурту "АНТИТІЛА" Тарас Тополя зустрівся з кропивницькими студентами (ФОТО/ВІДЕО)

Зустріч відбулася в актовій залі Кропивицького педагогічного університету ім. В. Винниченка. Студенти зустріли відомого виконавця подарунком у вигляді виступу студентської команди КВН “Принцеси”. Дівчата Олександра Крикун та Анна Єрьоміна підготували виступ пов’язаний з творчістю Тараса Тополі, після чого, власне, і почалася бесіда виконавця з допитливими студентами. Тарас розповів про свою громадську та волонтерську діяльність, а також про життя музикантів «Антитіла».

Лідер гурту "АНТИТІЛА" Тарас Тополя зустрівся з кропивницькими студентами (ФОТО/ВІДЕО)

Здебільшого, кропивницьких студентів цікавили питання пов’язані з розвитком творчості в України. Прихильники творчості гурту “АНТИТІЛА” цікавилася, як вони досягли успіху, як можна зацікавити молодь розвивати різноманітні громадські проекти, а також не оминули нагоду поцікавилися особистим життям Тараса Тополі.

Лідер гурту "АНТИТІЛА" Тарас Тополя зустрівся з кропивницькими студентами (ФОТО/ВІДЕО)

“Я все своє життя займаюсь творчістю і ця зустріч в якомусь сенсі також творчість. На мою думку, щоб долучити молодь до розвитку якихось проектів потрібно її заохотити. Є люди, які схильні до творчості, є і більш приземлені. Головне із самого початку раціонально оцінити свої можливості і рухатися вперед”, – зазначив Тарас Тополя.

Студентів також зацікавив новий альбом під назвою “Сонце”, з яким гурт “АНТИТІЛА” виступить в нашому міста 9-го березня цього року. Також з цього приводу, між учасниками зустрічі були розіграні два подарункових квитки на презентацію альбому, а також 5 футболок з написом “Маєш точку – маєш опору”.Лідер гурту "АНТИТІЛА" Тарас Тополя зустрівся з кропивницькими студентами (ФОТО/ВІДЕО)

Скористатись нагодую вирішив і Кропивницький колектив DVoice. Хлопці заспівали для Тараса Тополі пісню Luna tu – Алессандро Сафіни. Тарас був вражений голосом колективу та пообіцяв допомогти в розвитку їх творчості.

Здивув відомого виконавця і місцевий музикант Микола Папуша, який зіграв кавер на одну із пісень гурту “АНТИТІЛА”. Тарас Тополя не втримався і також заспівав.

Завершилася зустріч з молодими кропивничанами спільною фотосесію. Охочих отримати автограф і сфотографуватися з улюбленим музикантом зібралося багато, однак Тарас нікому не відмовив.

This slideshow requires JavaScript.

Додати коментар