fbpx

“Кутковини” перетворюють Кіровоградщину у співочий край (відео)

На Кіровоградщині, в селищі Квітневе, відбувся концерт під назвою “Кутковини”. Місцеві жителі говорять, що подібне свято, в їхньому селищі, було приблизно понад 2 роки тому.

Як вже повідомляв кореспондент Озон Андрій КРИВШЕНКО, проект “Кутковини” було створено під керівництвом Світлани САФРОНОВОЇ. Матеріальну підтримку проекту забезпечено в рамках конкурсу грантів в проекті Програми DOBRE “Голос громади в місцевому самоврядуванні”, який втілює на Кіровоградщині Спілка “Громадські ініціативи України” у партнерстві з Агенцією сталого розвитку ‘Хмарочос”.

“Кутковини” вже добре зарекомендували себе у Новій Празі, де саме й було розпочато діяльність. 28-го липня у селищі Квітневе Новопразької ОТГ, яке до речі святкувало свій День села, відбувся перший виїзний концерт.

Атмосфера свята швидко зібрала людей різного віку, щоб поспівати народних пісень та просто поспілкуватися. Традиційно “кутковинці” приготували смачний куліш, а місцеві жителі принесли різні смаколики для святкового столу.

Кутковини у Квітневому [ натисніть щоб переглянути всі зображення ]

Юна місцева жителька Інна говорить, що подібні концерти були понад два роки тому, коли активно функціював місцевий клуб культури.

“Мені сподобалася музика, дуже веселі люди, які подарували гарний настрій. Шкода. що таке свято влаштовують дуже рідко в нашому селі”, – говорить Інна Юріївна.

Після офіційної частини місцеві жителі зібралися, щоб разом з гуртом “Молодиці” поспівати народних пісень, а потім для молоді влаштували дискотеку під викритим небом.

“Ми вперше виїхали з “Кутковинами” в інше село. Сьогодні це чудовий край під назвою Кітневе. Місцеві жителі стали частиною нашої великої співочої родини.”, – говорить Світлана САФРОНОВА.

Як говорить керівник проекту, наступні “Кутковини” планують провести у селищі Пантазіївка.

Leave a Reply