Кропивниччан планують індифікувати за допомогою смартфону та SIM-карти

Нова технологія дозволить проходити ідентифікацію громадян за допомогою смартфону та SIM-карти.

Кабмін планує впровадити на державному рівні технологію мобільної ідентифікації громадян – Mobile ID. Тож для цього необхідно розробити відповідну законодавчу базу. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНІАН.

За словами голови уряду, Mobile ID сприятиме впровадженню електронних державних послуг та побудові цифрового суспільства.

“Нам необхідно відкрити можливості для розвитку цього напрямку, забезпечити максимальну підтримку цього напряму. Будемо формувати пакет необхідних законодавчих ініціатив”, – сказав він.

За словами Гройсмана, Кабмін зможе підготувати необхідний пакет законопроектів протягом кількох тижнів. Також він зазначив, що уряд підтримає проекти законів у сфері Mobile ID, які наразі вже подані до парламенту.

“Все повинно бути дистанційно. Практика, коли людина ходить за якимись довідками, має залишитися в минулому”, – сказав прем’єр-міністр.

Технологія Mobile ID – це сервіс, який дозволяє громадянам за допомогою мобільного телефону та встановленої на ньому SIM-карти проходити мобільну ідентифікацію та отримувати будь-які державні послуги в режимі онлайн без контакту з держустановами.

Напишіть відгук