fbpx

Кіровоградські науковці їдуть на стажування до Швейцарії

Національний Центр «Мала академія наук України» оголосила про відбір педагогів на участь у Науковій школі для вчителів фізики в Європейському центрі ядерних досліджень (Швейцарія).

Для того, щоб потрапити на стажування до провідної лабораторії світу, претенденти мали виконати дві навчально-дослідницькі розробки з фізики та суміжних природничих дисциплін.

За підсумками першого етапу було визначено 33 учасники поїздки до CERN. Серед них – троє представників Кіровоградської МАНУМ: Ковальов Юрій Григорович, науковий керівник секції фізики та астрономії, кандидат технічних наук, доцент кафедри фізико-математичних дисциплін Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету; Мірошниченко Олександр Іванович, науковий керівник секцій фізики та астрономії, науково-технічної творчості та винахідництва МАНУМ, вчитель фізики та математики Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв м. Олександрія); Мітленко Лариса Олександрівна, науковий керівник секції авіа – та ракетобудування, машинобудування і робототехніки МАНУМ, директор Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради.

Вітаємо учасників Наукової школи із вдалим стартом та чекаємо детального звіту про участь у Науковій школі.

Додати коментар