fbpx

Інформаційні табло з’являться на зупинках громадського транспорту у Кропивницькому

У Кропивницькому мають з’явитися інформаційні табло на яких будуть графіків руху тролейбусів та маршрутних таксі.

Як повідомила сайту OZONE прес-служба міської ради, на двох зупинках у центральній частині міста вже розміщенні інформаційні табло.

“Розумні” покажчики графіків руху фіксують час прибуття тролейбусу №4  на зупинках “Головпоштамт” та “Готель “Київ”.

Начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун зазначив, що пристрої розміщенні у рамках проекту “Місто можливостей”. Тестування нового обладнання буде здійснюватися протягом місяця. Також за цей час громадяни міста зможуть вказати на недоліки у розміщенні інформаційних табло.

Втім, ще в перший день тестування, розміщення одного з електронних табло викликало у мешканців міста хвилю обурення. Табло зупинки “Головпоштамт” знаходиться через дорогу, тому людям зі слабким зором важко розгледіти інформацію. Особливо складно це буде зробити у нічний час. Також громадськість не вдоволена ціною обладнання та рекламою від міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Андрія Табалова.

Обслуговує електронне обладнання підприємство ТОВ “Диспетчер Сіті” з міста Кам’янського. Після завершення тестування, у цього ж підприємства мають замовити додаткові електронні табло. Вартість одного покажчика графіків руху буде становити 30 тис. грн.

 

Leave a Reply