fbpx

Гіпермаркет “Епіцентр” передав благодійну допомогу Центральній міській лікарні

Центральна міська лікарня отримала ще одну партію благодійної допомоги. У коробках – засоби індивідуального захисту, зокрема костюми, рукавички, маски, захисні окуляри. Допомогу передала Національна мережа гіпермаркетів “Епіцентр”.

Про це сайту Озон повідомила прес-служба Управління охорони здоров’я міської ради м. Кропивницького.

“Ми маємо зараз хороший запас засобів індивідуального захисту. При повному завантаженні лікарні 250 хворими нам вистачить цих засобів ще на 3 місяці. Але ні костюмів, ні масок багато не буває. Я не припиняю дякувати і дякуватиму за будь-яку допомогу, яка надходить нам від благодійників. Ці слова подяки не тільки від мене, а й від усього нашого медичного персоналу “, – розповів головний лікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх.

За словами Дмитра Байдюка, заступника гендиректора компанії “Епіцентр”, сьогоднішній вантаж – це частина запасів фонду допомоги, яку створив” Епіцентр”, аби підтримувати лікарні, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19. Кропивницька лікарня, яка є однією з госпітальних баз для хворих із коронавірусною інфекцією в області, сьогодні отримала 10 тисяч масок, 300 захисних костюмів і 300 захисних окулярів, які відповідають необхідним вимогам для захисту лікаря.

Як повідомив Олександр Артюх, станом на сьогодні в лікарні перебуває 60 пацієнтів із підтвердженим COVID-19. Це майже вдвічі менше у порівнянні з цифрами попередніх тижнів.

Гіпермаркет "Епіцентр" передав благодійну допомогу Центральній міській лікарні
Гіпермаркет "Епіцентр" передав благодійну допомогу Центральній міській лікарні
Гіпермаркет "Епіцентр" передав благодійну допомогу Центральній міській лікарні

Додати коментар