До Президента України звернулися з вимогою відремонтувати траси М13 / E584 (Кропивницький-Платоново)

На офіційному інтернет- представництві Президента України опублікована електронна петиція під назвою «Капітальний ремонт траси міжнародного та державного значення М13 / E584 (Кропивницький-Платоново) (т.з “полтавка”, “бетонка”)».

Як інформує Озон петиція була опублікована 18 лютого за номером 22/087002-еп.

Автор петиції, Ткачук Андрій Олександрович, вказує на багаторічну проблему жахливого стану покриття доріг, які є єдиним способом переміщення по деяким районам Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей, для великої верстви населення.

«Зрозуміло, що знищення траси й було спричинено рухом багатотонного вантажного транспорту, та це не має бути причиною та поясненням, жахливого стану траси через відсутність її технічного обслуговування, а в особливості, на ділянці траси від клеверного мосту (перетин з трасою Р-06) до кордону з Кіровоградською обл. (с. Перчуново), де траса більше нагадує протитанкові загорожі», – йдеться у тексті звернення.

Також Андрій Ткачук пропонує пересвідчитись на власному досвіді та приватному транспорті, керівникам Кабінету міністрів і профільних міністерств та об’єктивно засвідчити якість знищеного покриття траси M13 / Е584 та зробити комплексні висновки.

«Також звертаю Вашу увагу на, можливо, неефективне використання цільового фінансування підтримання стану автомобільних доріг в цих регіонах, а особливо Миколаївської області, що призвело до втрати функціональної цінності траси, та зробило її небезпечною», – зазначає Андрій Ткачук.

У петиції зазначені такі вимоги:

– внести трасу M13 / Е584 в план по капітальному ремонту в поточному році;
– віднайти додаткове фінансування на капітальний ремонт траси M13 / Е584
– забезпечити належний контроль за використанням коштів та якістю технологічного виконання ремонтних робіт траси M13 / Е584.

Повнй текст петиції та підписати її можна за посиланням тут.

Напишіть відгук