fbpx

Для повного забезпечення медичних закладів у Кропивницькому необхідно 20 млн грн

Для 100% укомплектування всіх медичних працівників галузі охорони здоров’я, виходячи з розрахунків, необхідно приблизно 20 мільйонів гривень.

Про це, під час позачергового засідання сесісії міської ради міста Кропивницького, повідомила начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук, інформує Озон.

“На сьогодні придбано засобів індивідуального захисту на загальну суму 3,1 мільйона гривень. “, – повідомила Оксана Макарук.

Зараз забезпеченість медиків основними засобами індивідуального захисту, за словами начальника управління, є достатньою – близько 60%. В цілому вже освоєно 9,5 мільйона гривень задля боротьби з COVID-19 у місті.

Окрім державного фінансування медичні заклади у Кропивницькому отримають допомогу від благодійних організацій, мецинатів та небайдужих громадян.

За словами Оксани Макарук, в першу чергу забезпечуються працівники медичних закладів, які контактують з хворими на коронавірусну інфекцію COVID-19. Це працівники госпітальної бази Центральної міської лікарні, працівники первинної ланки охорони здоров’я та діагностичних служб – лабораторії, ренген кабінети.

Додати коментар