fbpx

Центральна міськлікарня буде приймати хворих коронавірусом

У разі масового надходження хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом Центральна міська лікарня Кропивницького може змінити профіль і приймати пацієнтів з виявленим COVID-19.

Як інформує Озон, про це йдеться на сайті управління охорони здоров’я міської ради міста КРопивницького.

Для додаткового розгортання приміщень тимчасової ізоляції в наявності 125 ліжок інфекційного профілю та 12 боксів на 36 ліжкомісць. На теперішній час у закладі працює 7 лікарів-інфекціоністів: 4 дорослих та 3 дитячих.

– Стаціонар забезпечений медичними препаратами для симптоматичної терапії, у тому числі противірусними засобами, – акцентувала увагу Оксана Макарук. – У наявності є швидкі тести для виявлення вірусів грипу А та В, дезінфекційні препарати та необхідне обладнання, у тому числі шість апаратів штучної вентиляції легень: по три для дорослих і дітей.

У стаціонарі створено запас захисного одягу: комбінезони CHEMSAFE C1, протичумні костюми, рукавички хімстійкі та рукавички гумові, латексні, окуляри захисні Univet, респіратори, одноразові флізелінові халати, одноразові фартухи, маски одноразові та марлеві.

Додати коментар