fbpx

Юлія Тимошенко: Ситуація в енергетиці катастрофічна, лише термінові професійні дії захистять людей та бізнес

Зараз в Україні розгортається повномасштабна енергетична криза. Щоб мінімізувати її наслідки та врятувати країну, необхідно ввести надзвичайний стан в енергетиці та ухвалити національну програму дій. Також команда «Батьківщини» вимагає провести нараду з прем’єр-міністром та негайно переглянути проєкт бюджету.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час свого виступу з трибуни Верховної Ради.

За її словами, енергетична криза в Україні поглиблюється не лише через некомпетентність влади, а ще й через корупційні махінації з перепродажем українського газу, а її наслідки відчують всі без винятку громадяни та бізнес.

Лідер «Батьківщини» також попередила про відсутність на складах вугілля і в сховищах природного газу, достатнього для проходження опалювального періоду.

«Зараз владі треба не байки розповідати з трибуни, а негайно рухатися по закону про ринок газу, вводити надзвичайний стан в енергетиці та ухвалювати  національну програму дій. Ми вимагаємо негайної наради з прем’єр-міністром, перегляду проєкту бюджету та впровадження невідкладних заходів на базі національного плану дій, щоб врятувати країну в цей період» – закликала Юлія Тимошенко.

Матеріал від партнерів

Додати коментар