fbpx

За 5 років влада Кропивницького планує вирішити всі проблеми у сфері ЖКГ

У Кропивницькому виділять 137,785 мільйонів гривень на програму соціально–економічного розвитку міста.

Таке рішення на черговому засіданні прийняли члени виконкому міської ради Кропивницького, сьогодні 21 грудня, передає OZONE.

Програми у сфері житлово-комунального господарства розписані на 5 років, до 2021 року. Як повідомив начальник ГУ ЖКГ Віктор Кухаренко, протягом наступного року передбачається капітальний ремонт 99-ти покрівель у житлових будинках обласного центру,  277 ліфтів. У наступному році планується кардинально вирішити проблему теплового забезпечення об’єктів соціально-культурної сфери і житла шляхом розробки спеціалізованої програми. На капітальний ремонт житлового фонду передбачено 32,5 мільйонів гривень.

Ще одна актуальна для кропивничан Програма розвитку дорожнього господарства та безпеки руху  в місті Кропивницькому на 2017-2021 роки матиме фінасування на  будівництво, реконструкцію, ремонт доріг у сумі 66,2 мільйона гривень, на  експлуатацію дорожньої системи – 6,4 мільйона гривень.

За словами Віктора Кухаренка у наступному році буде пріоритет у здійсненні  капітального ремонту транспортних  магістралей Кропивницького.

Виконком також доручив внести на розгляд чергового засідання міської ради Програму розвитку фізичної культури і спорту в Кропивницькому на 2017 рік, Програму прородоохоронних заходів місцевого значення на 2017 рік та Програму розвитку культури і туризму в Кропивницькому на 2017 – 2020 роки.

Leave a Reply