fbpx

Якісна освіта, кваліфіковані медичні послуги, енергоефективність та підтримка АПК – ключові позиції, що потребують першочергового вирішення

Під час робочої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, Сергій Кузьменко виокремив ще кілька ключових позицій, що потребують першочергового вирішення.

Так само, як і у 2016 році, одним із важливих напрямків у поточному році залишатиметься реформування медичної сфери. – Усі рішення, що прийматимуться у цьому напрямку, мають бути максимально прозорими та зрозумілими для тих, хто лікуватиме людей, і для тих, хто звертатиметься до лікарів за медичною допомогою. Це ключова вимога, що необхідна для успішного впровадження медичної реформи на території області, – наголосив Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації акцентував увагу на виконанні в області державних програм підтримки агропромислового комплексу. Зокрема, він доручив департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації терміново відпрацювати із профільним міністерством питання напрямів та заходів реалізації державних програм підтримки АПК. Сергій Кузьменко наголошує на необхідності уже найближчим часом розпочати роз’яснювальну роботу серед аграріїв з тим, щоб вони могли отримати необхідну допомогу.

Ще однією із ключових позицій голова облдержадміністрації вважає реалізацію заходів із енергоефективності у бюджетній та інших сферах, на які також передбачені відповідні видатки у Державному бюджеті.

Стосовно освітянської галузі, позиція голови облдержадміністрації залишається принциповою. Сергій Кузьменко наполягає на створенні рівних умов для дітей, які проживають як у сільській місцевості, так і у містах. – Якщо окремі керівники районів не спроможні забезпечити дітям належні умови, якщо не можуть знайти спільну мову з педагогічними колективами шкіл та з батьками учнів, тоді на обласному рівні прийматимуться відповідні рішення. На їхнє місце прийдуть інші менеджери, які зроблять все, щоб діти, які проживають у сільській місцевості, мали можливість вчитися в опорних школах, де створені комфортні умови, і де вони отримуватимуть якісні знання, – відзначив голова ОДА.

Додати коментар