fbpx

В облдержадміністрації відновили роботу комітету доступності

Після річної перерви в облдержадміністрації відновив свою роботу комітет забезпечення доступності осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Засідання відбулося сьогодні, 21 січня, інформує пресслужба облдержадміністрації.

«Одним із головних завдань органів влади, органів місцевого самоврядування є створення доступного фізичного оточення для осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Після значної перерви обласна державна адміністрація провела чималу роботу для відновлення діяльності обласного комітету доступності», – зазначив перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак.

Він додав, у процесі реформи децентралізації на території області перед новоствореними громадами стоїть також завдання забезпечити повний комплекс доступності для людей із інвалідністю.

«Сьогодні ми прийняли рішення про необхідність напрацювати обласний план заходів зі створення безперешкодного життєвого середовища для осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2021-2023 роки «Безбар’єрна Кіровоградщина».

Нагадаємо раніше очільник області Андрій Назаренко доручив відновити роботу комітету доступності.

Додати коментар