fbpx

Учасникам АТО/ООС, які планують займатися підприємництвом, будуть видавати кредити

Для підтримки учасників АТО/ООС у питанні підприємницької діяльності депутати Кіровоградської обласної ради прийняли проєкт рішення, який стосується можливості надання кредитів за рахунок коштів з бюджету області.

Як інформує Озон, про це йдеться на сайті обласної ради.

Депутати проголосували за проєкт рішення №829 “Про Порядок використання коштів для підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва — учасників АТО/ООС через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області”. Цей проєкт було ініційовано головою обласної ради Олександром Чорноіваненком.

Згідно даного проєкту рішення суб’єктами, які претендують на отримання фінансової допомоги, можуть бути суб’єкти малого та середнього підприємництва – учасники АТО/ООС – юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які:

  1. Відповідають критеріям, передбаченим абзацами другим-сьомим та дев’ятим частини третьої статті 55 Господарського кодексу України;
  2. Зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності на території
    Кіровоградської області та здійснюють діяльність на території області.

На сайті регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області також зазначається, що фінансова підтримка може бути надана на зворотній або безповоротній основі. Фінансова допомога на зворотній основі це безвідсоткові прямі інвестиції суб’єктами малого підприємництва у безготівковій формі на впровадження бізнес-проектів. Фінансова допомога на зворотній основі надається терміном до 3-х років, за умови цільового використання коштів, обов’язково їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів.

Додати коментар