fbpx

У Кропивницькому вимагали відставки помічників Андрія Балоня (відео)

Сьогодні, 03 липня, під стінами Кіровоградської облдержадміністрації пройшла акція під назвою “чемодан-вокзал-Херсон” з вимогою відставки помічників Андрія Балоня.

Як інформує Озон, акція була організована громадською організацією “Центральноукраїнський антикорупційний офіс”.

Під стіни ОДА принесли вказівник з назвами міст родом з яких помічники колишнього очільника області Андрія Балоня, якого арештували з підозрою у хабарництві – Херсон, Одеса, Дрогобич, Полтава. Також активісти принесли валізу, в яку збирали символічну суму на квиток в один кінець для помічників колишнього голови ОДА.

Окрім цього активісти мали намір вручити сертифікати на квиток в один кінець та капусту для чиновників з натяком на те, що це єдина капуста, яку мають зрубити з Кіровоградської області.

Мова йде про заступників Андрія Балоня – Ігоря Кузьміна, Тетяну Волинець, Світлану Лабанову, Максима Калініна та керівника апарату обласної державної адміністрації Дмитра Горшкова.

“Якщо керівник бере кошти і обклав всю область непомірними податками, хабарями і всім іншим то його оточення не може бути кристально чистим. І тому ми хочемо показати тому оточенню куди їм треба повертатися. Але б хотілося щоб вони звернулися саме до НАБУ та СБУ із щиросердним зізнанням. Можливо це дасть їм можливість втратити ті кошти, які вони накрали, але при цьому зберегти свою гідність та честь”, – прокоментував один з організаторів акції Микола Гречуха.

За словами організаторів акції, вони втратили роботу через свою громадську позицію та погрози з боку колишнього керівництва Кіровоградської ОДА. Зокрема, на черговій нараді колишнього очільника області Микола Гречуха підняв питання про поширення корупційних схем в області на що, за словами Гречухи, йому відповіли погрозами фізичної розправи.

У підсумку активістів не пропустили до заступників Андрія Балоня посилаючись на зайнятість чиновників. Вдалося зустріти лише керівника апарату обласної державної адміністрації Дмитра Горшкова, який відмовився давати коментарі.

Додати коментар