fbpx

У Кропивницькому використовують застарілі апарати для штучної вентиляції легень

У Центральній міській лікарні, яка у разі загострення епідеміологічної ситуації може змінити профіль і приймати пацієнтів з виявленим COVID-19, бракує апаратів для штучної вентиляції легень.

Як інформує Озон у зв’язку з цим, сьогодні в міській раді міста Кропивницького відбулося екстрене засідання депутатської “бюджетної” комісії.

За словами заступника начальника управління охорони здоров’я міської ради міста Кропивинцького Лариси Кудрик, наразі у Центральній міській лікарні є лише три апарати для штучної вентиляції легень.

“На сьогоднішній день ми маємо тільки три апарати штучної вентиляції легень, які вже, м’яко кажучи, застарілі. Але такі апарати вкрай необхідні”, – відмітила Лариса Кудрик.

Сьогодні лікарня очікує поставок ще 3-ох апаратів корейського виробництва 2016 року. Апарати середнього класу, але універсальні – і для дітей і для дорослих.

Депутати ухвалили рішення про виділення коштів на закупку цих апаратів в розмірі 1 млн. 200 тис. грн шляхом перерозподілу – замість капітального будівництва медичних установ.

Додати коментар