fbpx

У Кропивницькому відбудеться інтерактивна зустріч виконавців протидії наркоманії

15 грудня 2016 року о 10.30 в залі засідань міської ради (кімната 215) благодійний фонд «Повернення до життя» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «СНІД-Фонд Схід-Захід» спільно з Кіровоградським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть зустріч-діалог з молоддю міста для внесення нових та ефективних пропозицій в міську Програму протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 р.р.

Вперше зустріч відбуватиметься за участю виконавців міської Програми на рівні керівників і беніфіціаріїв – представників молодіжного середовища з цільової групи, на яку головним чином спрямовуються визначені програмою активності.
Захід спрямований на визначення спільно з молоддю  актуальних пропозицій,  ефективності статей та переробки малоефективних або взагалі неефективних статей Програми на більш дієві.
Такий підхід широко використовується в країнах ЄС. В Кропивницькому такий захід відбуватиметься вперше. Сподіваємось, що цей досвід покладе початок конструктивного діалогу між виконавцями та бенефіціаріями з метою доробки і інших Програм міста.

Додати коментар