fbpx

У Кропивницькому триває підготовка до проведення місцевих виборів

Працівники виконавчих органів міської ради Кропивницького здійснюватимуть ретельний контроль за технічною готовністю виборчих дільниць до виборів місцевих органів влади.

Про це повідомила пресслужба міської ради міста Кропивницького, інформує Озон.

У четвер, 01 лютого, секретар міської ради Андрій Табалов провів робочу нараду з відповідальними працівниками міської ради, які слідкуватимуть за перебігом підготовки приміщень дільниць та їх належного матеріально-технічного забезпечення для роботи дільничних виборчих комісій.

– Ми повинні надзвичайно ретельно та відповідально поставитись до підготовки і проведення чергових виборів у Кропивницькому, особливо враховуючи, що вони відбуваються в умовах запровадженого в Україні карантину, – наголосив, звертаючись до колег, Андрій Табалов. – На сьогодні перед нами стоїть надважливе завдання – належним чином забезпечити усі 123 виборчі дільниці необхідними матеріально-технічними засобами. Проконтролювати наявність дезінфекційних і миючих засобів, відповідність приміщень виборчих дільниць забезпечити дотримання запровадження протиепідемічних заходів. Час спливає дуже швидко, тому підготовку необхідно розпочати негайно. За кожною дільницею закріплена відповідальна посадова особа, яка і повинна контролювати процес підготовки. Я особисто перевірятиму приміщення виборчих дільниць, особливо тих, які мають проблеми із готовністю до виборчого процесу.

Відповідно до розпорядження міського голови, відповідальні за виборчі дільниці посадовці повинні до 07 жовтня перевірити і надати інформацію щодо наявності у приміщеннях телефонного зав’язку, підключення електричних мереж, інтернет – зв’язку, забезпечення комп’ютером, сканером та принтером, сейфом, телефонними апаратами, аварійним освітленням, аптечкою, засобами дезінфекції, вогнегасниками, Державним Прапором України, стендами для розміщення офіційних матеріалів комісії, столами і стільцями у достатній кількості. Обов’язковою є також наявність пандусу або кнопки виклику для осіб з інвалідністю.

Про відсутність того чи іншого обладнання або технічних засобів посадові особи оперативно повідомлятимуть апарат міської ради для швидкого реагування і вирішення проблем.

Додати коментар