fbpx

У Кропивницькому стартує регіональний бізнес-форум

9 грудня у Кропивницькому відбудеться регіональний бізнес-форум “Україна – країна підприємців та підприємств”.

Про це повідомляє прес-служба Кропивницького Приват Банку, інформує OZONE.

Будь-який підприємець зможе отримати консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення бізнесу. Ті, хто має ідеї та бажання, і лише планує розпочати власну справу, отримають відповіді на усі запитання щодо започаткування бізнесу. В ході відкритого діалогу з місцевою владою учасники форуму мають намір обговорити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони спрямовані на створення нових робочих місць. На учасників Форуму чекають пізнавальні, креативні та неперевершені майстер-класи з франчайзингу (Franchising Full Cycle), масштабування бізнесу (Бізнес Молодість Україна) та Бізнес з Китаєм (компанія “Фіалан”)

“В Україні в найкоротші терміни повинні бути створені найсприятливіші умови для роботи приватних підприємців, малого бізнесу, оскільки саме цей сектор сьогодні є ключовим для української економіки, а його розвиток стає питанням національної безпеки, – зазначив Президент УСПП Анатолій Кінах. – Тільки Польща в цьому році видасть українцям понад 500 тис робочих віз, тому і держава і місцева влада мають розглядати розвиток самозайнятості, малого і середнього бізнесу як свою стратегію, адже ця програма допоможе створити в приватному секторі понад мільйон нових робочих місць”.

Бізнес форум “Україна – країна підприємців та підприємств”стартує 9 грудня у актовій залі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати (м.Кропивницький, вул.Преображенська,79А).

Початок о 10:00.

Участь у форумі – безкоштовна. Реєстрація – на kub.pb.ua/forums.

Додати коментар