fbpx

У Кропивницькому розпочали тестування нового автобусного маршруту до району Велика Балка

У Кропивницькому сьогодні тестують новий автобусний маршрут, який має охопити район Велика Балка і підсилити діючий маршрут №118.

Як інформує Озон, про це повідомив заступник міського голови Олександр Вергун.

За його словами новий маршрут буде пролягати через Велику Балку, по вулицях Степана Разіна, Полтавська, мікрорайон Ковалівка, “Критий ринок”, центральна частина міста, і повертатися по вулиці Преображенська через вулицю Новгородську.

“У рамках програми “Розвитку транспорту та зв’язку” цього року було придбано п’ять нових автобусів. Чотири автобуса вже перебувають на балансі КП “Електротранс”, ще один автобус плануємо отримати вже в середині червня”, – відмітив Олександр Вергун.

На новий маршрут, який має сполучати Велику Балку, планують задіяти 2 автобуси. Поки протяжність маршрутку чітко не встановлена. За словами Олександра Вергуна, від мешканців міста надійшла пропозиція розширити маршрут від вулиці Полтавської до автовокзалу №1. Така пропозиція буде розглядатися. Втім запрацювати новий маршрут має у вересні.

Автобуси будуть працювати в зустрічному напрямку руху. З кінцевої зупинки один автобус буде відправлятися в бік далекосхідного кладовища, інший – в напрямку вулиці Новгородської, Дитячої обласної лікарні.

Автобуси марки “МАЗ” білоруського виробництва були придбані за рахунок міського бюджету. Сума закупівлі склала 15,8 млн. грн.

Додати коментар