fbpx

У Кропивницькому комісія з питань архітектури не може розпочати роботу

Сьогодні у Кіровоградській міській раді мало відбутися засідання постійної комісії з питань архітектури, але через відсутність більшості депутатів, засідання довелося перенести.

Як повідомляє кореспондент сайту “Ozone“, це вже третє засідання яке не відбувається через відсутність кворуму.

На засіданні був присутній голова комісії Олександр Шамардін, члени комісії Анатолій Ларін та Вадим Дрига. Також, щоб вирішити свої питання,  на засідання прийшли мешканці міста.

Всього на порядку денному було 37 питань, всі вони переносяться на наступне засідання комісії з питань архітектури. Крім того кількість відкладених питань тільки збільшується. Переважна більшість питань стосується виділення земельних ділянок воїнам АТО.

За словам Олександра Шамардіна, депутати від опозиції не приходять на засідання постійних комісій так само як і на сесії міської ради. Опозиціонери висунули вимоги до міського голови та більшості, після виконання яких пообіцяли повернутися до роботи.

Депутати вимагають знизити тарифи на проїзд у громадському транспорті до 3,5 грн. та розпочати надавати дозволи на встановлення автономного опалення.

Leave a Reply