fbpx

У Кропивницькому головному лікарю приватної клініки рекомендували заборонити госпіталізацію нових пацієнтів

У Кропивницькому головному лікарю ПП «Лікарня Святого Луки» і ПП ПВФ «Ацинус» Григорію Урсолу рекомендується заборонити госпіталізацію нових пацієнтів.

Про це йдеться у розпорядженні, який підписав голова ОДА, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрій Балонь з метою протидії розповсюдження коронавірусу на Кіровоградщині, інформує Озон.

Згідно оперативної статистичної звітності, екстрені повідомлення стосовно 118 мешканців Кіровоградщини, у яких у результаті було підтверджено інфікування на COVID-19, надійшли саме з цієї приватної клініки.

«Окрім госпіталізації, головному лікарю рекомендували провести внутрішнє розслідування випадків захворювання працівників на COVID-19, скласти список контактних осіб з числа персоналу за останні 14 днів, забезпечити збір і утилізацію використаних костюмів біозахисту, згідно з вимогами біобезпеки», – йдеться у документі.

Із-поміж іншого в розпорядженні також зазначено, що в разі необхідності проведення ПЛР-тестування в ПП «Ацинус» слід оформити всі дозволи, згідно нормативних документів Міністерства охорони здоров’я.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на департамент охорони здоров’я ОДА.

Додати коментар