fbpx

У Кропивницькому депутати вдруге ігнорують засідання земельної комісії (ВІДЕО)

У Кіровоградській міський раді вкотре не відбулося засідання профільної комісії через відсутність більшої частини депутатів.

Депутати вдруге не з’явилися на засідання комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Про це повідомляє кореспондент сайту Ozone,

На цьому засіданні мали розглянути 26 питань. Також без вирішення залишилося 216 питань стосовно дозволів на встановлення гаражів.

Голова комісії Олександр Шамардін не зміг вказати точні причини відсутності депутатів, однак припускає, що вони можуть не з’являтися на засідання через власні політичні погляди.

“Депутати обіцяють, що прийдуть на засідання і будуть працювати, а насправді не приходять і навіть слухавку не беруть. Я не можу це пояснити. Тут вирішуються питання людей, але для когось політичні погляди важливіші”, – пояснив Олександр Шамардін.

Депутат Анатолій Ларін запропонував звернутися до регламентної комісії, з пропозицією внести зміни до регламенту, які передбачали покарання для членів комісії, які пропускають засідання.

З огляду на певну стабільність у відвідуванні засідань, члени комісії вирішили подавати на засідання сесії міської ради і ті питання, які не розглядалися профільною комісію. Таким чином питання будуть розглянуті і будуть прийняті відповідні рішення.

Додати коментар