fbpx

У Кропивницькому члени ДВК були погано підготовлені до виборів

Члени ДВК у Кропивницькому були фахово погано підготовлені, що створювало незручності для штабів та для виборчого процесу в цілому.

Про це під час інформаційної сесії від CBN та “Пресклубу реформ” повідомила кандидатка на посаду міського голови від партії “Рідне місто” Катерина Шамардіна, передає Озон.

За словами пані Катерини, спостерігачі від партії “Радне місто” підняли паніку через те, що їм не дадуть копії протоколів. Як виявилося, на дільниці не виявилося принтерів.

“Весь штаб, пів дня, друкував і розвозив пусті протоколи своїм спостерігачам. Інакше ми б їх не отримали. Не знаю чия це провина – чи ДВК чи ТВК. Але такий факт є. Були окремі випадки коли ДВК дуже погано працювали або довго рахували тому що погано підготовлені. Наприклад не хотіли ставити печатки на протоколах, говорили, що їм “не положено”. Тобто люди фахово погано підготовлені”, – говорить Катерина Шамардіна.

Також пані Катерина повідомила, що партія “Рідне місто” до міської ради, за паралельними підрахунками, набрала більше 7% голосів. До Подільської ради – 11%, і до Фортечної ради – більше 5%.

Додати коментар