fbpx

У Кропивницькому будуть обговорювати цифрову трансформацію влади

Цьогорічна галузева сесія “Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство” Муніципального інвестиційного форуму “TIME to INVEST” відбудеться у Кропивницькому 02 жовтня в рамках ділової програми Міжнародної агропромислової виставки “AgroExpo – 2020”.

Про це повідомив заступник міського голови Андрій Паливода під час брифінгу у міській раді сьогодні, 22 вересня, йдеться на сайті міської ради.

Сесія триватиме із 10.00 до 13.00 у конференц-залі  “AgroExpo – 2020”.- Метою форуму ми визначили популяризацію ролі цифрового суспільства у сучасному світі, обговорення змін принципів державного управління та ведення бізнесу, які спричиняє цифрова трансформація, – відзначив Андрій Паливода. – На захід ми запрошуємо Віце-прем’єр-міністра України, він пояснить чим займається створене Міністерство цифрової трансформації. Крім того, на форумі  презентують свої напрацювання спікери з   українських міст Києвa, Хapковa, Южного тa з Iзpaїлю.

Під час сесії обговорюватимуться питання:

  • що таке цифрова трансформація, які основні вектори її розвитку;
  • влада-громада: електронне спілкування;
  • українські приклади цифрової трансформації: бізнес-моделі та продукти;
  • як збільшити операційну ефективність бізнесу за рахунок технологій і побудувати міст між компанією та споживачем;
  • як забезпечити відповідний рівень безпеки “критичних” для громадян і держави електронних сервісів. 

За словами заступника міського голови, захід є відкритим, участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://cutt.ly/Pd5Wzh0

За додатковими роз’ясненнями щодо участі у форумі, необхідно звертатися до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницької за номером: +38 (0522) 35 61 51 або написати на e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Додати коментар