fbpx

У Кіровогрдській області бракує діагностичних потужностей для виявлення COVID-19

На сьогодні Кіровоградський обласний центр МОЗ України проводить 255 діагностичних досліджень на добу. Найближчим часом можна планувати розширення потужностей до 500 діагностичних досліджень з урахуванням роботи усієї лабораторії в 3 зміни. Але під час осіннього загострення ситуації цього може бути недостатньо.

Про це сьогодні повідомив директор ГО “Кіровоградської обласної асоціації працівників лабораторного центру МОЗ України” Іван Касьяненко, інформує Озон.

За весь період поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у Кіровоградські області проведено 9376 досліджень. З них 7500 або 81 відсоток – це дослідження мешканців міста Кропивницького.

За словами Івана Касьяненка, восени потреба у збільшені кількості досліджень значно зросте, через поширення таких хвороб як грип на ряду з загострення коронавірусної хвороби COVID-19.

“В осінній період для забезпечення ефективного діагностування необхідно збільшити запас до 1000 діагностичних досліджень на добу”, – говорить Іван Касьяненко.

У зв’язку з цим пан Касьяненко звернувся до депутатів міської ради міста Кропивницького з проханням сприяти розширенню потужностей лабораторії шляхом благодійної допомоги.

Додати коментар