fbpx

У Добровеличківському районі відбулася нарада з аграріями

Голова Добровеличківської райдержадміністрації Василь Смаглюк провів спільну нараду Благодійної організації Добровеличківський Благодійний фонд допомоги «Патріот» з головами місцевих рад та керівниками агроформувань району.

На нараді надали роз’яснення стосовно внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збільшення заробітної плати, пенсійного забезпечення громадян, моніторингу соціальних виплат. Учасників наради також детально ознайомили з нововведеннями у земельному законодавстві.
На засіданні також було поінформовано про факти рейдерського захоплення земель у Кіровоградській області, зокрема наголошено, що у зоні ризику рейдерського захоплення зазвичай опиняються земельні ділянки фізичних осіб, які обробляють їх одноосібно, та паї, які передали в оренду без реєстрації договорів, а також земельні ділянки, договори оренди яких зареєстровані в старих реєстрах. Для того, щоб мінімізувати можливі ризики вчинення рейдерських захоплень у майбутньому, спеціалістам управління юстиції рекомендовано вживати заходи стосовно підвищення правoвoї культури громадян, прoвoдити правoрoз’яснювальну рoбoту серед населення.

Виконавчий директор Благодійної організації Добровеличківський Благодійний фонд допомоги «ПАТРІОТ» Олександр Вовненко у своєму виступі прозвітував про діяльність організації. Він повідомив, що у 2016 році на рахунок Благодійної організації Добровеличківський Благодійний фонд допомоги «ПАТРІОТ» надійшло 133 тис. грн. Кошти надходили від юридичних та фізичних осіб, підприємств та організацій, від небайдужих людей, який долучилися до реалізації одного з головних напрямів діяльності фонду – допомоги військовим в зоні АТО, пораненим військовослужбовцям, сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції. Завдяки зібраним коштам було здійснено ремонт військової техніки, придбано компресор для підшефній в/ч, медичні препарати та інші необхідні на передовій речі. Також надано грошову допомогу родинам загиблих військовослужбовців з м. Помічної. Олександр Вовненко закликав учасників наради й надалі надавати посильну допомогу армії та жителям населених пунктів Донецької області, постраждалим внаслідок обстрілів бойовиків.

Додати коментар