fbpx

Сергій Кузьменко відвідав дитячий будинок сімейного типу в Олександрівці

У рамках робочої поїздки до Олександрівського району голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відвідав дитячий будинок сімейного типу.

Подружжя Марини та Мар’яна Яців виховує семеро дітей, позбавлених батьківського піклування, які доводяться один одному рідними братами та сестрами. Іще зовсім недавно їхньою домівкою були Рівнянська спеціальна школа-інтернат та Кропивницький Будинок дитини. Серед них є двійнята, яким по три роки, найстаршій сестричці – 12 років. Також у подружжя Яців є троє власних дітей. Багатодітна сім’я мешкає у власному будинку, в якому господарі створили максимально комфортні умови для проживання великої родини.
Переступивши поріг будинку, з першого погляду стає зрозумілим, що в родині панують злагода, гармонія і любов. Діти виховуються в новій родині лише два місяці, а вже називають подружжя татом та матусею і повсякчас обдаровують їх своїми обіймами.

Марина Яків зізналася, що на рішення створити сімейний дитячий будинок вплинула її робота в службі у справах дітей, під час якої доводилося бачити чимало сімейних драм, результатом яких ставали зламані дитячі долі.

Візит керівника області для родини став справжнім святом, до якого вона ретельно підготувалася: уся велика сім’я зустрічала Сергія Кузьменка у вишиванках, малеча розповідала патріотичні вірші про Україну, а господиня пригощала усіх різноманітними смаколиками та власною випічкою. Дітлахи запросили керівника області подивитися їхні кімнати. З особливим захопленням вони показували свої улюблені двоповерхові ліжка, які власноруч змайстрував їм новий тато.

Сергій Кузьменко подарував малечі набори іграшок та подякував родині Яків за теплий прийом. На згадку про зустріч усі разом зробили кілька фото на пам’ять.

Додати коментар