Сергій Кузьменко: Для обласної влади медицина залишається одним із пріоритетних напрямків (ФОТО)

У селі Верблюжка Новгородківського району відбулося відкриття оновленої лікарської амбулаторії.

На базі цього лікарського закладу успішно реалізований проект із впровадження інноваційних енергоефективних заходів. Відповідно до програми економічного і соціального розвитку Новгородківського району на 2016 рік та у рамках реалізації на території області проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”, у Верблюзькій лікарській амбулаторії капітально відремонтовано систему опалення. На модернізацію було спрямовано більше 450 тис. грн. З них, за рахунок фінансування ПРООН – більше 250 тис. грн., з місцевих бюджетів – більше 127 тис. грн., з обласного бюджету – 50 тис. грн., від громадської організації “Верблюжка – перлина України” – більше 22 тис. грн.

Окрім того, за рахунок субвенції Верблюзької сільської ради, для амбулаторії придбане нове медичне обладнання та меблі – на суму більше 80 тис. грн.

Сергій Кузьменко відзначив, що Верблюжка продемонструвала гарний приклад того, як місцева громада, прагнучи до надання якісних медичних послуг, спромоглася залучити кошти різних джерел, як із сільського, районного та обласного бюджетів, так і кошти міжнародних донорів. – Сьогодні ми мали можливість побачити, що в медичному закладі зроблено гарний ремонт. Це справді сучасна сільська амбулаторія з просторими, охайними і теплими палатами і завдяки новому медичному обладнанню та фаховим лікарям жителі Верблюжки відтепер зможуть отримувати якісну медичну допомогу, – зазначив голова облдержадміністрації.

Сергій Кузьменко також наголосив, що медицина й надалі залишатиметься одним із пріоритетних напрямків для обласної влади. – Ми працюватимемо над тим, щоб усі медичні заклади на території області, від первинного до третього рівня, стали сучасними і люди могли отримувати медичні послуги найвищого рівня, – наголосив Сергій Кузьменко.

Напишіть відгук