fbpx

Секретарю Кіровоградської міськради вручили свинячі мізки (ВІДЕО)

Для того щоб думав про громаду секретарю Кіровоградської міської ради Андрію Табалову подарували свинячі мізки загорнуті у пакет.

Такий екстравагантний подарунок зробив депутат Михайло Демченко під час четвертого засідання сьомої сесії міської ради, інформує OZONE.

Депутати обговорювали питання галузевих програм ЖКГ на 2017-2021 роки. Михайло Демченко звернув увагу на нерівномірне виділення коштів на капітальні ремонти серед депутатів по виборчим округам. Депутат вважає, що Андрій Табалов, як посадова особа, сприяв тому, щоб до Програми було включено більше об’єктів на округах деяких обранців.

Частина депутатського корпусу також погоджуувалася з такими твердженнями, проте за Програму зрештою проголосували. Окрім того, що деякі округи отримали мізерну кількість коштів, найбільше постраждають ОСББ, яким фінансування на ремонт будинків не передбачено взагалі.

“Розподіл відбувся так як хотілося Одним дали, а інших забрали. За такий розподіл коштів я хочу нашому секретарю міської ради вручити подарунок”, – сказав Михайло Демченко.

Сам Андрій Табалов спокійно відреагував на такий вчинок.

Додати коментар