fbpx

Про силу культурницьких проєктів у розвитку громади: Новопразький досвід

Тішимося, коли проєкти учасників конкурсу “Місцеві ініціативи для розвитку громади”, який Агенція сталого розвитку Хмарочос” та Громадські Ініціативи України проводять в рамках проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” Програма DOBRE, визнають за якісні події та відчутні зміни.

“Колоритним явищем 2019–го був творчий проєкт «Кутковини», колектив якого зі своїми виступами побував у різних куточках Новопразької громади”, – йдеться у звіті Богдан Курупа, голови Новопразької об’єднаної територіальної громади.

Проєкт “Кутковини”, який успішно втілювала команда Новопразького будинку культури під творчим і пильним керівництвом Світлана Сафронова, нікого не залишає байдужим. Так, ідею пісенних творчих зустрічей пані Світлана виношувала давно, і втілила разом з однодумцями вперше у 2018 році.

А у 2019 році проєкт Новопразькі Кутковини вдалося удосконалити, залучившись фінансовою та менторською підтримкою проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні”.

Задля зручності та ефективності проведення пісенного свята, організатори створюють глядацьку залу просто неба. Було придбано розкладні столи і лави, професійний фотоапарат.

Як результат – вже є мандрівна фоторепортажна виставка з кутковин (а їх минулого року вдалося втілити 23!).

Чим ще унікальні “Кутковини?”

Після кожних “Кутковин” обговорюють актуальні проблеми, шукають спільно шляхи вирішення, залучають органи місцевого самоврядування.

Для розвитку проєкту була необхідна потужна соціальна складова. Тому на “Кутковинах” проводили соціальні опитування, в яких кожен міг висловити власну думку щодо розвитку селища, чи звернути увагу на нагальні проблеми.

Ось так відбулися підсумки проєкту – за участю команди, що його втілювала, представників селищної ради та Богдана Курупа: https://cutt.ly/8tzodQq

“Цей проект став досить добрим інструментом для комунікації з людьми. Ми вже працюємо в напрямку організації доступного спілкування, тому підтримуємо такі громадські проекти, як “Кутковини””, – зазначив Богдан КУРУП.

Додати коментар