fbpx

Прем’єр-міністр України перевірив реалізацію програми “Доступні ліки” у Кропивницькому

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман з робочим візитом відвідав обласний центр, де ознайомився з реалізацією реформи сфери охорони здоров’я.

Про це сайту Ozone, повідомила прес-служба Кіровоградської обласної ради.

Володимир Гройсман ознайомився із сучасним операційним блоком Кіровоградського обласного кардіологічного диспансеру, де проводяться операції на відкритому серці. Головний лікар Ганна Сухомлин розповіла, що у 2016 році було проведено 156 операцій на серці та судинах, з них 66 – на відкритому серці. Також він завітав до консультативної поліклініки Кіровоградської обласної лікарні

Прем’єр-міністр проінспектував реалізацію державної програми “Доступні ліки”, зокрема, відвідав одну із аптек міста та поцікавився забезпеченістю ліками, які передбачені програмою.

У ході селекторної наради з головами облдержадміністрацій, у якій взяв участь голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, Володимир Гройсман зазначив, що в подальшому фінансування державної програми “Доступні ліки” може бути збільшено, а органи місцевого самоврядування на місцях, мають посприяти інформуванню людей про деталі даної програми.

Програмою “Доступні ліки” передбачається відшкодування за медикаменти для хворих на бронхіальну астму, серцево-судинні хвороби і діабет ІІ типу. У Кропивницькому до програми долучилося понад 40 аптек.

Додати коментар