fbpx

Павло Штутман: Не можна переписати і забути свою історію

Боротьба за перейменування міста Кіровоград продовжується. Зараз у судовому порядку депутати та громадські активісти намагаються відмінити рішення прийняте депутатами Верховної Ради України.

Редакція OZONE вирішила дізнатися думку впливових людей міста, щодо перейменування. Сьогодні ми поспілкувалися з Павлом Леонідовичем Штутманом, який нещодавно увійшов до національного комітету з промисловому розвитку при кабміні.

Павло Леонідович, яку назву для міста ви підтримуєте і чому?

Я вважаю, що нашому місту потрібно повернути його історичну назву, ту назву яку місто отримало при його заснуванні – Єлисаветград. Ця назва нікуди не зникла. Згідно опитуванню, яке проводилося серед містян, 70% зберегло у своїй душі цю назву.

Чому, на вашу думку, Верховна Рада прийняла рішення на користь назви Кропивницький?

Важко відповісти на це питання. Можливо хтось вирішив таким чином увійти в історію, а можливо у когось були інші власні інтереси. Але всі ми знаємо, що в історії є різні сторінки. Завжди є різні люди і так вийшло, що в сесійній залі опинилося більше людей, які інакше дивляться на історію. Я б так ніколи не вчинив адже завжди опираюсь на думку людей. Я по своїй природі демокарат і крім демократії не бачу іншого шляху управління Державою.

Багато містян якщо не змирилися з новою назвою то не вірять у зміни. Як ви бачите  ситуацію?

При бажані можна змінити все. Зараз найкращий спосіб відстояти свою правоту – суд. Будемо сподіватися, що ті хто любить свою країну і знає її історію отримає перемогу. Розумієте, це навіть не перейменування, це повернення назви, яка була від початку.

Зовсім скоро Новий рік. Що б ви побажали місту та його жителям?

Я хочу побажати місту процвітання, а його жителям найголовнішого – щастя. Для кожного воно своє, але без щастя жити неможливо. Тож бажаю щоб у новому році здійснилися всі бажання і ми жили у мирі та злагоді.

 

2 коментарі до “Павло Штутман: Не можна переписати і забути свою історію

 • 30.12.2016 о 16:04
  Permalink

  Правильна позиція, як на мене. Місто повинно називатись своїм іменем, а не вигаданим. Тільки я за Єлисавет без “граду”, але думка розумна!

  Відповідь
 • 30.12.2016 о 16:35
  Permalink

  За Елисаветград! Кто бы что не говорил, но это название нашего города.

  Відповідь

Додати коментар