fbpx

Онкоцентр отримав препарати для безкоштовної хіміотерапії на 26 млн. грн

Обласний онкоцентр, згідно централізованого розподілу, отримав хіміотерапевтичні препарати для безкоштовного лікування хворих на рак. Загальна сума отриманих ліків перевищує 26 млн. грн.

Про це повідомила на своїй сторінці у мережі «Facebook» заступниця голови ОДА Тетяна Волинець, яка з робочим візитом відвідала медзаклад.

“Маємо хороші новини від НСЗУ. Онкоцентр підписав договір зі службою на надання восьми пакетів медичної допомоги. Серед них – пріоритетні дослідження для ранньої діагностики онкозахворювань, а також хіміотерапевтичне та радіологічне лікування і хірургічні операції”, – зазначила Тетяна Волинець.

При цьому заклад отримає за програмою медичних гарантій близько 78 млн. грн, що на 146% більше, аніж за субвенцією минулого року. Ці кошти будуть зокрема спрямовані на утримання закладу, закупівлю медикаментів і виплату зарплат.

“Також цьогоріч онкоцентр вже отримав, згідно централізованих поставок, хіміотерапевтичні препарати для безкоштовного лікування онкохворих. Загальна сума отриманих ліків перевищує 26 млн. грн. Це означає, що люди, які проходять тривалі курси хіміотерапії, не будуть хоча б на це витрачати власні кошти”, – проінформувала заступниця голови ОДА.

Додати коментар