fbpx

Олег Ляшко відвідав Кропивницький завод “Червона зірка” (ВІДЕО)

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко відвідав завод “Червона зірка” у Кропивницькому.

Про це повідомляє кореспондент сайту OZONE.

У рамках робочого візиту відомий політик зустрівся із співвласником та головою наглядової ради компанії «Ельворті ГРУП» Павлом Штутманом, який і провів екскурсію заводом.

Скориставшись нагодою, Олег Ляшко не тільки поцікавився життям заводу, а й привітав жінок із прийдешнім святом “8 Березня” і подарував квіти.

У коментарях для журналістів Олег Ляшко відмітив, що головна проблема для розвитку підприємств це нестача професіональних кадрів та високий відсоток на кредити та податок на ввіз імпортної техніки.

“”Ельворті”, “Зірка” це вітчизняні підприємства. Ринок сільськогосподарської техніки минулого року – 10 млрд. грн. Із них вітчизняної сільськогосподарської техніки продано тільки на 1,5 млрд. грн., все інше це імпорт. А це означає, що не заробляють українці, немає робочих місць, немає зарплат для українців. Тому наше завдання зробити так, щоб була підтримка держави і щоб вітчизняна техніка їздила на українських полях”, – відмітив Олег Ляшко.

За словами політика у цьому році передбачено 500 млн. грн. на компенсацію вартості вітчизняної сільгосптехніки. Фактично фермери, які купують техніку отримують 20% компенсації. Олег Ляшко вважає це не достатньо, а мінімальна сума компенсації має становити 30-40%.

This slideshow requires JavaScript.

Додати коментар